המלצות

המלצות מרגשות מהמשובים של קורס קיץ 2013 באוניברסיטת תל אביב

"קורס מדהים, מופלא, מרגש ומסייע. אמליץ כל כך מעמקי נשמתי! נתן לי כוחות ושמחה בלב בכל פעם מחדש חיכיתי לכך בכל שבוע, כמו אויר נעים ונקי לנשימה."

"אני מאוד מרוצה מכל מה שהתרחש בקורס. אמליץ בחום למכרי להשתתף בקורס. הקורס נתן לי כלים קודם כל לרווחה אישית שלי שמאפשרת מערכת יחסים יותר נקייה וטהורה."

"הקורס מכיל המון נושאים בתחום הקשב ומעמיק דרך חוויה וידע. הייתי מאוד ממליצה."

"הקורס היה מעניין ושונה מאוד עבורי."

"קורס מקסים ובמיוחד את היית מקסימה. ולמרות הציניות והקושי שלי להתחבר לנושא באופן ראשוני, את אפשרת פתיחות וגמישות וזה היה מאוד נעים."

"מאוד מאוד נהניתי. הקורס עלה על הציפיות שלי. הרגשתי שהקורס מדויק, תכנים מעולים ורלוונטיים אלי מאוד, אבל מעבר לכל מיה פשוט נפלאה! למדתי לנשום ולהכניס את זה לחיי בשגרה. לזכור את זה ולתרגל נשימה באמצע שטף החיים. זאת המתנה שלי מהקורס."

"הקורס מאוד מעניין ומעשיר וממש נותן כלים פרקטיים לשילוב בחיי היום יום. ממליץ בחום."

"יש הרבה מה ללמוד ממך וההוויה שלך בעצמה כבר מעוררת השראה ויוצרת משהו בחדר ובי."

"קורס מעולה, אמליץ בחום לכל יקירי ולמי שאני חפץ כיקירי. למדתי שהדרך לשקט ושלווה פנימית עוד ארוכה אך שאני רוצה לעשות אותה. בעיקר למדתי כיצד לחיות יותר בשלום עם עצמי. כיצד לראות כל מה שיש ולשמוח בו."

"הקורס היה מדהים. מאוד מעשיר ומלמד. למרות ספרים וקורסים קודמים בנושא למדתי ל מפגש המון דברים חדשים ונקודות מבט שתרמו לי מאוד. הקורס תרם לי המון. מיה, את מדהימה, נהניתי מכל רגע! כל הדברים שדוברו עליהם במפגשים עדין מהדהדים והם שינו דברים וגרמו לי לחשוב וללמוד מהם על עצמי."

"אני סטודנטית לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב, הגעתי לקורס ללא שום ניסיון והיכרות עם התחום ובסיומו יצאתי נפעמת.  חיכיתי לכל שיעור מחדש בציפייה והשתוקקות, הוא הטעין אותי במצברים ובתחושות חיוביות וכייפיות לגבי עצמי ולגבי החיים בכלל. למדתי לקחת רגעים קטנים של שקט שיהיו רק שלי, להתרכז ולהתמקד (ולאמן את עצמי לעשות כן, בדיוק כפי שאני מאמנת את עצמי לפתור תרגילים במתמטיקה ופיזיקה – כך גם כאן – לאמן את התודעה להתמקד במשהו אחד בלבד, במקרה שלנו – בנשימות. להתייחס למוח כעוד שריר בגופנו שראוי לתרגולים יומיומיים, שמעולם לא ביצעתי ולא חשבתי שאפשריים). חברי הקבוצה שהתאגדו להם לקורס, סיפרו כל אחד בתורו את סיפור חייו  – יש ששיתפו יותר ויש שפחות , יש שלא שיתפו כלל – והכל טוב ונכון. כל אחד בא עם מטען שונה מביתו : לחץ במבחנים, לחץ בראיונות עבודה, בעיות עם זוגיות ועוד ועוד….והיה מקסים לראות את התהליך שעבר כל אחד. הפעילויות השונות היו מעשירות ומגוונות – פעילויות בזוגות, ביחידים, כתיבה, הליכה ואף ציור. כל פעילות העבירה מסר אחר שלקחתי איתי לחיי. אני ממליצה בחום רב להגיע לקורס הזה, תענוג ופינוק גדול לגוף ולנפש, שילווה אתכם לאורך כל חייכם."

תודה לכם סטודנטים יקרים – מחמם מאוד את ליבי

%d בלוגרים אהבו את זה: