אודותי

שלום !

תודה שהגעת לכאן..  אז מי אני ? או יותר נכון מה אני בעיקר עושה..

מורה בתוכנית "שפת הקשב" – תוכנית ייחודית  של המרכז הישראלי לרפואת גוף נפש , המקנה מיומנויות מדיטטיביות לילדים, מורים והורים במערכת החינוך. פיתוח והקניית מודעות, קשב, ריכוז, ויסות רגשי, נוכחות, בטחון ויכולת הכלה אצל ילדים והצוות החינוכי.

מנחת התמקדות מוסמכת מטעם המכון הבינלאומי בניו-יורק.
מוסמכת לטפל בהתמקדות ולהנחות התמקדות בקבוצה במטרה ללמד כל אדם להתמקד. התמקדות עבורי היא דרך חיים. היא מעצימה את היכולת להכיל ולהקשיב לקול הפנימי, ומאפשרת בניית מערכת יחסים של שלום הקשבה וקבלה בין כל החלקים המגוונים המרכיבים את האדם השלם.

מנחת דמיון מודרך – תהליכים מדיטטיבים עמוקים בהרפיה מונחית תוך שימוש בעולם הדימויים של המונחה. דמיון הוא אחד הכלים המדהימים לעבודה עם כל אדם לבד או בקבוצה, לחיבור מיידי לטוב שבנו, למשאבים, לרגיעה, לתת מודע, לתבונה שמחכה לנו מעבר לפינה… מפגש עם המקום השקט והבטוח שיש בכל אחד מאיתנו.

מטפלת בקונסטלציה משפחתית  – גישה טיפולית מרתקת העוסקת בהבנה ושחרור של דפוסים בין דוריים העוברים במשפחה. המסע אל השורשים של כל אחד מאיתנו הוא מסע אל עצמנו. שם נמצאים הזרעים של הקשיים שאיתם אנחנו מתמודדים גם היום, כמו גם המעלות והמשאבים שעוזרים לכולנו להמשיך הלאה באומץ אל עבר מחר טוב יותר.

מנחת קבוצות מודעות התפתחות ותמיכה לחולי סרטן, מבריאים ובני משפחה במרכז "חזקים ביחד" –  מרכז תמיכה של האגודה למלחמה בסרטן בחיפה.

מתרגלת מדיטציה ופעילה בעמותת תובנה.

תלמידה ומורה של הקורס בניסים.

בוגרת המרכז הישראלי לרפואת גוף-נפש. שם למדתי דמיון מודרך והתמקדות.
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה.

מאמינה ביכולות הריפוי של האהבה והתבונה מעל לכל.

מלמדת יצירת שינוי דרך מודעות, בחירה, והקשבה לקולות הפנימיים, בכוונה ליצור רווחה.

גרה במושב הבונים, חוף הכרמל.

נשואה לאורי ואמא לאבשלום בן שש ואלה שכמעט בת שלוש 🙂

בעלת קליניקה במושב הבונים, חוף הכרמל.

טיפולים אישיים והנחיית קבוצות, קורסים וסדנאות. משלבת בעדינות התמקדות ודמיון מודרך, קונסטלציה משפחתית, מדיטציה , ביטוי אומנותי בציור וקולאז', הרפיה והליכות לים בשמורת הבונים.

*************************************************************************

שפת הקשב תופסת תאוצה. בית הספר תל חי בו אני עובדת בתל אביב זכה במקום הראשון בארץ במיצב! מה שהוכיח מעל לכל ספק שכשמשקיעים במדיטציה אומנות ומוסיקה – ההישגים מגיעים בכל תחומי החיים! שמחה וגאה להיות חלק מצוות אכותי אכפתי ומסור שבעיקר מאוד אוהב ילדים.

בעקבות הזכיה, בית הספר הפך למוקד עליה לרגל והכשרה של פרחי ניהול ומנהלים, סטודנטים להוראה, נציגי משרד החינוך, ראשי עיריות ומועצות מוקמיות, ומבקרים מכל הארץ והעולם. כמות האנשים שנחשפים דרכנו למדיטציה ענקית…

עינת ברגר מנהלת בית הספר תל חי האהובה ואני התרגשנו כל פעם מחדש לשמוע את הילדים המופלאים מסבירים במקומנו מה זה שפת הקשב ואיך זה עוזר בחיים בכל כך הרבה אופנים!!!

בטוחה שמי שנחשף יחפש את זה בסביבתו והזרעים הרבים שנטמנו השנה בלבבות רבים עוד יפרחו וילבלבו ובקרוב נראה אותם.

אחת התוצאות היפות : קורס חדש בהנחייתי לסטודנטים באוניברסיטת תא : שפת הקשב – מדיטציה, גוף ונפש

רעיון מקסים בעיני של מיכל מנהלת אקסטרה סטודנט של אוניברסיטת תא – שפשוט אמרה לי: אם זה עובד לילדים אז למה שזה לא יעבוד גם לסטודנטים?!

הרי ברור לכולנו שאם אנחנו רגועים יותר ומרוכזים יותר  בטוחים בעצמנו  ומודעים לטוב שבנו גם נצליח יותר בכל תחום שרק נבחר!!

הקורס מיועד לסטודנטים אבל פתוח לכולם! הוא קצר חוויתי ועושה חשק להמשיך ללמוד עוד ובעיקר נותן כלים תרגול.

יצירת קשר

טלפון 0546-307836

mayash20@gmail.com

%d בלוגרים אהבו את זה: